Biobedýnky jsou bedýnky s čerstvou sezonní bio zeleninou případně bio ovocem skládané z produktů převážně blízkých farmářů. 

Protože bedýnkujeme celý rok a koncem zimy bývá nabídka hodně omezená, doplňujeme v tomto období bedýnky biozeleninou z Rakouska či Itálie. V případě zájmu však není problém poskládat "českou" bedýnku.

.

Objednávání bedýnek má jen samá pozitiva

  • Budete dostávat pravidelné dodávky zeleniny v ověřené  bio kvalitě a sami to poznáte na chuti.
  • Podpoříte místní farmáře a budet vědět, že zelenina cestou k Vám na stůl neobjela půl zeměkoule
  • Seznámíte se s řadou netradiční zeleniny - už jste třeba jedli černý kořen ? Mimochodem je moc dobrý -čerstvý i vařený.  Nenecháme Vás v tom, k netradiční zelenině přiřazujeme i recepty.
  • Bedýnka Vám usnadní rozhodování, co právě uvařit.
  • Přizpůsobíte se přirozenému rytmu přírody, tedy budete jít to, co právě uzrálo, případně leží uskladněno.

 

Je to dobré, je to zdravé, je to překvapení -  bedýnkujte s námi!

 

V současné době nabízíme

 

Baby bedýnka - bedýnka s nenadýmavou zeleninkou na příkrmy pro děti. Může obsahovat - hokaido, mrkev, brokolici, cuketky, špenát či mangold, pastynak, červenou řepu, brambory, případně i jablíčka. Cena bedýnky je 150,-Kč.

Malá bedýnka -bedýnka pro dva či menší rodinu. Obsahuje vždy nejméně 5 druhů bio zeleniny, váha bedýnky se liší dle období a druhu zeleniny - většinou 3 - 5 kg

Střední bedýnka - bedýnka rodinná, obsahuje nejméně 7 druhů bio zeleniny, váha bedýnky se liší dle období a druhu zeleniny . Cena bedýnky je 300,-Kč

Velká bedýnka - krásná bedýnka plná zeleniny pro pravidelné konzumenty . Druhově velice pestrá, váha cca 8 -dle sezony. Cena bedýnky je 400,-Kč.

Farmářská bedýnka - příjemná kombinace biozeleniny a farmářských produktů dle aktuální nabídky - např. sýry, klobásy, tvaroh, bio vejce. Cena bedýnky je 300 Kč.

Velká farmářská bedýnka -  spousta zeleniny a výběr z farmářských produktů -co víc si přát? Luxusní bedýnka na týden. Cena bedýnky je 500,-Kč.

 

Objednávky na následující týden přijímáme vždy do neděle 18:00, k vyzvednutí jsou poté nachystané v úterý po 11 hodině, rozvoz po Brně bývá v pondělí či v úterý po 18 hodině -nebo dle domluvy. Pokud si zapomenete bedýnku objednat, prosím volejte přímo do Slunečnice, vždy je zeleniny více a můžeme Vám po domluvě bedýnku téměř vždycky ještě aktuálně vychystat :)

 

 


Nejprodávanější produkty