Kozí produkty V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Kozí jogurty
    Surovinou pro výrobu kozích jogurtů značky DoRa je BIO mléko pocházející z ekologického chovu koz. Kozí jogurt je vyráběn z kvalitního pasterovaného kozího mléka, které je zakysáno jogurtovou kulturou.Kozí jogurty jsou hodnotným zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Díky odlišnému složení bílkovin v kozím mléce jsou kozí jogurty vhodnou alternativou pro spotřebitele, kteří hůře snášejí mléko kravské.
  • Kozí mléko
    Kozí mléko vyprodukované na farmě v Ratibořicích pochází z ekologického zemědělství. V nabídce BIO výrobků je jak čerstvé kozí mléko, tak také zakysané kozí výrobky – jogurtové kozí mléko neochucené a kefírové kozí mléko. Součástí nabídky jsou také sladká jogurtová mléka s příchutí černý rybíz, čokoláda, jahoda,višeň,borůvka a meruňka
  • Kozí sýry
    Pro výrobu kozích sýrů značky Dora se používá bio kozí mléko z ekologického chovu koz na farmě v Ratibořicích. Díky odlišnému složení bílkovin obsažených v kozím mléce jsou kozí sýry vhodné pro spotřebitele, kteří trpí alergií na bílkoviny obsažené v mléce kravském.

Nejprodávanější produkty